Služby

Naše společnost nabízí řešení "na klíč". V praxi to znamená, že jsme připraveni převzít veškeré pravidelné pravidelné prohlídky a údržbu Vašeho systému záložního napájení. Máme připraveno několik variant servisních paketů dle Vašeho požadavku. Tímto způsobem převezmeme starost za váš stávající systém záložního napájení. Současně připravíme alternativy pro optimalizaci stávajícího systému.

V případě dožití jednotlivých komponent systému projednáme s Vámi buď pouhou náhradu, nebo možnost realizace optimalizované varianty.

V případě Vašeho požadavku na návrh nového systému nebo jeho jednotlivých komponent doporučujeme vždy osobní jednání.

Vždy se snažíme předložit několik variant řešení systému napájení, neboť v mezidobí mezi původní instalací a dobou náhrady dochází ke změně ve spotřebě i způsobu řešení záložního napájení z důvodu vývoje technologií jak na straně odběratele (GSM, UMTS, Xdsl…) i na straně výrobce záložních zdrojů.

Systém tedy navrhneme, dodáme, namontujeme, uvedeme do provozu a poskytneme pravidelné servisní prohlídky po dobu záruky i po jejím uplynutí.

Portfolio našich služeb zahrnuje rovněž zpracování projektu a ekologickou likvidaci starého zařízení.

Díky rozsáhlým možnostem ve způsobu dohledování našich DC zdrojů a staničních baterií, nabízíme v případě Vašeho zájmu i tuto službu. Do systému dohledu lze navíc zapojit i další komponety související se záložním napájením (dveřní kontakty, provoz DA, klimatizace…).

Všechna práva vyhrazena PROGY s.r.o. © 2006  |  webdesign: NETservis s.r.o.

English | Úvodní stránka | Mapa stránek